top of page

GOLFOVÉ BALÍČKY

The Adventure

Ponuka golfových balíčkov

Golf v Turecku
Golf v Turecku
Golf v Turecku
Cornelia Faldo

 

Cornelia Deluxe & the Cornelia Diamond Golf Resort & Spa sú hrdí na svoje 27 jamkové ihrisko Nick Faldo, ktoré časopis Golf Magazine zvolil za 87 najlepšie ihrisko v Európe. Vďaka tomuto oceneniu je jedným z najobľúbenejších ihrísk v Beleku s vyššou náročnosťou a garantovanou kvalitou. Na tomto 27 jamkovom ihrisku si 3 rôzne kombinácie 18tich jamiek- King, Queen a Prince môže skúsiť každý šikovný golfista. Club house Vás zaujme hlavne svojou impozantnosťou  a množstvom kvalitných služieb.

Najväčšou výzvou môže byť pre Vás niekoľko ,,dog leg-ov" na rôznych zákutiach fairway.  Pozor! Možnosť závislosti je viac ako pravdepodobná, takže odporúčame viac ako jedno kolo.

Golf v Turecku
Golf v Turecku
Golf v Turecku
Sueno Golf

 

Sueno Pines je určite jedno z ťažších ihrísk komplexu Sueno Golf, ktoré meria 6413 metrov od majstrovských odpalísk. Pri jeho tvorbe sa dizajnéri zamerali na veľmi divoké tvarovanie niektorých golfových liniek a dôraz kládli na prírodné bunker-e, z ktorých dostať sa je častokrát veľká výzva.

 

Sueno Pines, pýšiace sa doteraz neprekonanou koncepciou ihriska v celom Beleku, garantovane otestuje Vašu trpezlivosť a zahrá sa s Vašimi nervami. Členitý green, vodné nástrahy, to sú skutočné výzvy pre všetkých golfistov.

Carya Golf Club

 

Rukopis známeho dizajnéra Petra Thomsona pocítite pri hre na jednom z najnovších a najväčších ihrísk v Beleku, Carya Belek. Členitý terén, náročné jamky a stopu tradičných vresovitých ihrísk (ako napr. v Sunningdale, Walton Heath a Berkishire vo Veľkej Británii) nájdete taktiež tu, v Carya Belek.

 

Ihrisko, ktoré popredný golfový magazín vyhlásil za 99 najlepšie ihrisko v Európe, je vďaka svojej rozmanitosti vhodné pre všetkých golfistov. Nezabudnuteľné jamky a dych vyrážajúca scenéria Vás určite prinútia vrátiť sa späť a hrať znova.

Sultan

 

Golfové ihrisko PGA Sultan Beckons vábi hráčov na svojich 72 párov a 6477 metrov náročného terénu. European Golf Design a David Jones nešetrili svojou kreativitou a navrhli konkurencie schopné ihrisko výnimočné vďaka svojej okolitej scenérii. Iba málo ihrísk môže svojou kvalitou konkurovať fairway a greenu známeho Sultan.

 

Ihrisko je určené najmä pre golfistov, ktorí sa neboja hazardovať a radi prijímajú výzvy vlnitého terénu. O kvalitách Sultanu svedčí aj jeho 68 miesto v rebríčku najlepších ihrísk Európy.

Pasha

 

Toto 72 párové ihrisko rozkladajúce sa na 5731 metroch lesnej plochy doslova láka na pokojnú prechádzku lesom. Avšak nenechajte sa uniesť príjemnou scenériou, Pasha poriadne prevetrá Vaše golfové zručnosti. Výhľad na týčiace sa borovice, krištáľovo čisté jazerá a zasnežené pohorie Toros je sprevádzaný jemným vánkom z beleckých lesov. Táto neopísateľná a pokojná atmosféra je narušená iba občasným spievaním miestnych vtáčikov.

Titanic Golf Club

Titanic Golf Belek je ihrisko vhodné aj pre tých najnáročnejších golfistov.  27 jamiek, 3 okruhy, takmer 130 hektárov, výhľad na Stredozemné more a rieku Beşgöz,  to je Titanic Golf. V roku 2010 bolo ihrisko renovované, okrem bunkerov, driving rangu, greenov, bol zrekonštruovaný aj Club house.

Ihrisko spĺňa podmienky nielen pre najnáročnejších golfistov, ale na svoje si prídu aj štandardní golfisti (dokonca aj hráči, ktorí s golfom iba začínajú). Dôraz pri dizajnovaní ihriska bol kladený najmä nato, aby každá devina bola niečím iná a jedinečná. Každá jamka si vyžaduje premyslenú hru. Dokonca niektoré jamky sú umiestnené v otvorenom priestore hneď vedľa mora,  iné zas hlboko v lese.

 

Pozornosť by sme chceli upriamiť najmä na úplne vynovenú ,,practice area“ (cvičisko) hneď pri Clubhouse. Nájdete tu putting green, putting-chipping green a 2 ďalšie pitching greeny, kde si môžete natrénovať shoty z bunkrov.

Driving range má 3 veľké target greeny a viac ako 40 tréningových odpalísk.

Poďte si zahrať, určite neoľutujete!

 
3 Rounds
 
 Cornaleia Faldo
 
Package
 
From
186€
 
3 Rounds
 
 Cornaleia Faldo
 
Package
 
From
195€
 
3 Rounds
 
 Carya Golf
Club
 
Package
 
From
195€
 
3 Rounds
 
 Sueno
Golf
 
Package
 
From
169€
 
3 Rounds
 
 Carya Golf
Club
 
Package
 
From
195€
 
3 Rounds
 
Sultan
 
 
Package
 
From
175€
 
3 Rounds
 
Titanic
Golf
Club
 
 
Package
 
From
195€
bottom of page