MÁM ZÁUJEM

Objednať si pobyt v Tureckom Beleku je začiatok dobrodružstva, ktoré na Vás čaká na tamojších vychýrených golfových ihriskách. Táto destinácia ťaží z výborných klimatických podmienok, pohostinnosti domáceho obyvateľstva a výborných služieb 5* hotelov.

Bezpečnosť: Pre minimalizovanie rizík spôsobených aktuálnou situáciou na blízkom východe odporúčame letieť do Antálye priamymi letmi, bez prestupov v Istambule.

Antálya a jej okolie (Belek) sú pokojné miesta mimo záujmu teroristov a iných živlov.

 

Vyberte si golfový pobyt v termíne, ktorý Vám vyhovuje. Ak nie je súčasťasťou balíček Unlimited golf a 3 či 4 rounds sú Vám málo, zarezervujte si golfový balíček navyše. Ceny sú uvedené v sekcii Golfové balíčky. Objednávka je nezáväzná.

k pobytu a letenkám vo vami zvolenom termíne (cena závisí od aktuálnej ponuky leteckých spoločností a dostatočného predstihu poslania objednávky, spravidla od 138€-285€, letenky si môžete zaobstarať aj indivuduálne, nie sú zahrnuté v cene golfového pobytu)

Pošlite nám podpísanú zmluvu a uhraďte pobyt. Po uhradení Vám obratom zašleme podpísanú zmluvu s letenkami.

Ku každému objednanému a zaplatenému pobytu 2019 od nás automaticky dostávate GREEN FEE v Piešťanoch zadarmo.
So zmluvou od nás obdržíte free voucher na 18 jamiek v Piešťanoch.
Po zaplatení pobytu stačí už len vyplniť rezervačný formulár na hru v GCCP alebo zavolať na recepciu klubu +421 907 821 374 alebo napíšte na recepcia@golfpiestany.sk

AMIBUS Travel, s.r.o.

Kúpeľný ostrov 3612

92101 Piešťany

info@golfvturecku.com

info@amibustravel.com

Tel: +421-918-639642

IČO: 50 359 207I

© 2016 by Andisko

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon
  • Pinterest Clean
Chcem ponuku na pobyt