top of page

MÁM ZÁUJEM

Ako na to?

Objednať si pobyt v Tureckom Beleku je začiatok dobrodružstva, ktoré na Vás čaká na tamojších vychýrených golfových ihriskách. Táto destinácia ťaží z výborných klimatických podmienok, pohostinnosti domáceho obyvateľstva a výborných služieb 5* hotelov.

Bezpečnosť: Pre minimalizovanie rizík spôsobených aktuálnou situáciou na blízkom východe odporúčame letieť do Antálye priamymi letmi, bez prestupov v Istambule.

Antálya a jej okolie (Belek) sú pokojné miesta mimo záujmu teroristov a iných živlov.

1. Vyplnte objednávkový formulár

 

Vyberte si golfový pobyt v termíne, ktorý Vám vyhovuje. Ak nie je súčasťasťou balíček Unlimited golf a 3 či 4 rounds sú Vám málo, zarezervujte si golfový balíček navyše. Ceny sú uvedené v sekcii Golfové balíčky. Objednávka je nezáväzná.

2. Pošleme Vám zmluvu a sprievodný list

k pobytu a letenkám vo vami zvolenom termíne (cena závisí od aktuálnej ponuky leteckých spoločností a dostatočného predstihu poslania objednávky, spravidla od 138€-285€, letenky si môžete zaobstarať aj indivuduálne, nie sú zahrnuté v cene golfového pobytu)

3. Uhradte sumu zo zmluvy

Pošlite nám podpísanú zmluvu a uhraďte pobyt. Po uhradení Vám obratom zašleme podpísanú zmluvu s letenkami.

4. Zarezervujte si TEE TIME
Ku každému objednanému a zaplatenému pobytu 2019 od nás automaticky dostávate GREEN FEE v Piešťanoch zadarmo.
So zmluvou od nás obdržíte free voucher na 18 jamiek v Piešťanoch.
Po zaplatení pobytu stačí už len vyplniť rezervačný formulár na hru v GCCP alebo zavolať na recepciu klubu +421 907 821 374 alebo napíšte na recepcia@golfpiestany.sk
bottom of page