Destinácie

Objavte s nami tieto destinácie

1. Turecko Belek

 

Belek je rajom pre golfistov. Jeho zákutia, pieskové nástrahy tunajších ihrísk, či ich nikdy nezamŕzajúce vodné plochy sú lákadlom pre nás stredoeurópanov hlavne mimo letnej sezóny. Neraz tu v zimných mesiacoch stretnete golfistov zo severu, ktorí neváhajú pri 10 stupňoch nad nulou vytiahnuť tričko s krátkym rukávom.

Ak existuje raj pre golfistov, určite je to Belek so svojími viac ako 50timi luxusnými hotelmi a 14timi golfovými ihriskami s veľmi úslužnou a prívetivou obsluhou.

2. Thajsko - Pattaya

Bývalé rybářské městečko, které si v minulosti oblíbili američtí vojáci, je dnes jedním z nejznámějších thajských letovisek.

Vzhledem k možnosti levného ubytování, krásným plážím a výborným restauracím patří v Thajsku k nejnavštěvovanějším turistickým cílům.

V cene je zahrnuté:

- Leteckú dopravu

- letiskové taxy,

- transféry,

- 7 x ubytovanie s raňajkami,

- 4x golf fee vrátane tee time

- anglicky hovoriaci delegát

3. Srí Lanka

 

Srí Lanka, prezývaná aj ako rajská záhrada golfu, je kombináciou teplého slnečného počasia a príjemného vánku nesúceho sa pomedzi golfovými ihriskami. Tropický raj, dokonalá príroda, večne usmievaví domorodci, to je golf na Srí Lanke. Možno sa Vám na prvé počutie zdá, že ide o neznámu golfovú destináciu, no jej golfové ihriská patria vo svetovom meradle k TOP 100vke.

Okrem golfu tu môžete so svojou rodinou prežiť jedinečné zážitky.

4. Toskánsko

Popri hraní golfu v Toskánsku Vám ponúkame tradičné ubytovania, kde zažijete pravú toskánsku atmosféru. Môžete cestovať po okolí, absolvovať kurz varenia, ochutnávať vína, vyrobiť si vlastný olivový olej, letieť v balóne ponad celý kraj, započúvať sa do opery s pohárom vína v ruke alebo si len nerušene vychutnávať pokoj a harmóniu, ktorá tu vládne... O všetko je postarané, záleží len na vašich prianiach.

5. Portugalsko

Večne slnečné Portugalsko na pobreží Atlantiku ponúka nezabudnuteľné chvíľe plné golfu na tamojších ihriskách končiacich niekedy až "v mori". Nejeden golfista sa pri tom zahľadí na búrlivé vody Atlantiku. Čas tu plynie akosi rýchlo a vy na konci pobytu premýšľate, ako a kedy sa sem zasa vrátiť.  

6. Španielsko

Golf v Španielsku je súčasťou prípravy na sezónu nejedného profesionála, ale aj rekreačných hráčov. Preto Vám ponúkame rezorty od Barcelony, cez Costa Brava, Costa Dorada, Costa del Sol, až po Tenerife. Je len na Vás, ktorú z destinácií si vyberiete.

Španielsko so svojim slnečným podnebým ponúka až 300 slnečných dní bez obláčika. Okrem horúcich letných dní, kedy je lepšie stráviť čas niekde v horách, sa tu dá hrať celoročne. 

AMIBUS Travel, s.r.o.

Kúpeľný ostrov 3612

92101 Piešťany

info@golfvturecku.com

info@amibustravel.com

Tel: +421-918-639642

IČO: 50 359 207I

© 2016 by Andisko

  • Facebook Clean
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon
  • Pinterest Clean
Chcem ponuku na pobyt