top of page

SUENO HOTELS DELUXE

Načítavam tabuľku
...
Čakajte, neodchádzajte, pracujem
...
Wait a moment pls

Lokalita

Belek, Turecko

Popis Hotela

Poloha: Sueno Hotels Golf Belek sa nachádza 5 km od mesta Belek, len 400 metrov od pláže. Najbližšie letisko je v 30 km vzdialenej  Antalyi, centrum mesta Antalya je 40 km od Hotela. Jednou z charakteristík tohto hotela je blízkosť niekoľkých historických pamiatok.

Popis: V hotelových kúpeľoch sa nachádzaja vyhrievaný vonkajší a vnútorný bazén a detský bazén. Kúpele ponúkajú širokú škálu wellness služieb. Pre deti od 4 robiť 12 rokov je tu mini Club; deti nižšieho veku tu musia byť v prítomnosti rodičov. V určitú dobu je otvorené kino pre 45 osôb. V miestnom fitness centre je klimatizácia a aj televízia. V rezorte sa nachádzajú dve osemnásťjamkové ihriská. Futbaloví nadšenci môžu vybehnúť na jedno z troch futbalových ihrísk. V rezorte ďalej kurty na tenis, basketbal na volejbal. Hoteloví hostia si tiež môžu zahrať stolný tenis, biliard, alebo stolný futbal. V hoteli je pripojenie k internetu. Okrem Pro-shopu je v rezorte market, kaderník alebo photoshop.

Stravovanie

Formou polpenzie alebo all inclusive. V hoteli je niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú pokrmy a-la-carte.

Ubytovanie

V hoteli sa nachádza celkom 174 izieb a kapacitu pre 411 hostí. Všetky izby sú vybavené sušičom na vlasy, telefónom, satelitnou televíziou, kúpeľňou s WC, centrálnym kúrením, klimatizáciou, minibarom, trezorom a bezdrôtovým pripojením na internet. Každá z izieb má balkón alebo terasu.

Výhody

Ihrisko priamo v rezorte, hotel priamo na ihrisku, izby s výhľadom na ihrisko, LCD TV, vaňa na izbe.

Nevýhody

Vzdialenej od mesta - za zábavou je treba dochádzať.

bottom of page