top of page

SUENO HOTELS GOLF BELEK

Načítavam tabuľku
...
Čakajte, neodchádzajte, pracujem
...
Wait a moment pls

Lokalita

Belek, Turecko

 

Poloha

Sueno Hotels Golf Belek sa nachádza 5 km od mesta Belek, len 400 metrov od pláže. Najbližšie letisko je v 30 km vzdialenej  Antalyi, centrum mesta Antalya je 40 km od Hotela. Jednou z charakteristík tohto hotela je blízkosť niekoľkých historických pamiatok.

 

Ubytovanie

V hoteli sa nachádza celkom 174 izieb s kapacitou pre 411 hostí. Všetky izby sú vybavené sušičom na vlasy, telefónom, satelitnou televíziou, kúpeľňou s WC a vaňou, centrálnym kúrením, klimatizáciou, minibarom, trezorom a bezdrôtovým pripojením na internet. Môžete si vybrať z 3 druhov izieb. Štandardné izby (jednolôžkové, dvojlôžkové alebo izby pre kompletnú rodinu), Suites (apartmán -obývacia izba, spálňa, gauč pre tretiu osobu, balkón s výhľadom na more alebo golfové ihrisko), Royal suites ( spálňa, obývacia izba s jedálenským stolom pre 6 osôb, kúpeľňa s vaňou / Jacuzzi, druhá toaleta, 2 TV).

 

Stravovanie

Formou polpenzie alebo all inclusive. V hoteli je niekoľko reštaurácií, ktoré ponúkajú pokrmy a-la-carte, špeciality z rôznych kútov sveta, voda a sóda zdarma.

 

Aktivity

Golf- dve 18 jamkové ihriská, futbal, basketbal, volejbal, stolný tenis, biliard, šípky, stolný futbal, Turecké kúpele, wellness, beauty centrum- kaderník, masáže, kino, fitness,  detský bazén, privátna pláž – 400m od hotela- autobus premáva v pravidelných intervaloch, slnečníky, lehátka a uteráky v cene.

bottom of page